Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Üsküdar’da 2 gün önce denizde kaybolan gencin cesedi bulundu

Üsküdar’da 2 gün önce denizde kaybolan gencin cesedi bulundu
1.068 views
10 Ocak 2021 - 23:11

Üsküdar’da 2 gün önce yüzmek için denize giren 28 yaşındaki genç dalgalara kapılarak gözden kayboldu. Yapılan arama sonrasında bugün bulunarak denizden cesedi çıkarılan Hüseyin Irgat’ın yakınları bir an olsun sahilden ayrılmadığı görüldü.

İki gündür denizde kaybolan Irgat aranıyordu!

Yaşanan bu olay, Çarşamba günü akşam üstü Üsküdar Salacak Sahili’nde 28 yaşındaki Hüseyin Irgat ile iki yeğeni birlikte yüzmek için denize girdi. Irgat denizde yüzdüğü sırada dalgalara kapılarak gözden bir anda kayboldu. Deniz polisi denizde kaybolan Irgat’ı kurtarmak için arama başlattı. Yapılan aramalar sonrası sonuç alınmazken, 28 yaşındaki Hüseyin Irgat’ın cansız bedeni bugün saat 17.00 sıralarında bulundu. Dalgıçlar tarafından denizden çıkarılan Hüseyin Irgat’ın cansız bedeni olay yerindeki incelemelerinden sonra cenaze aracına konuldu. Hüseyin Irgat’ın yakınları ise iki gün boyunca sahilde bekleyerek arama çalışmalarınıyerinde takip etti.

Boğularak yaşamını yitiren Hüseyin Irgat’ın akrabası İbrahim Kaya, “Akşam saatlerinde buradan denize giriyorlar. Sonra biraz açılmış. Bağırıyordu, sesleri geliyordu. Kurtarın beni diyordu. İki gündür arıyoruz şimdi çıkarttılar” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.