Üsküdar- Üsküdar'a Dair

İstanbul’da hafta sonu sokağı çıkma yasağı öncesi trafik erken başladı!

İstanbul’da hafta sonu sokağı çıkma yasağı öncesi trafik erken başladı!
18.242 views
29 Ocak 2021 - 18:36

İstanbul’da hafta sonu yasağının gelmesine saatler kala trafik yoğunluğu erkenden başladı. İBB’nin trafik yoğunluğu harita verisine göre 16.30 itibariyle yoğunluk yüzde 69’ye ulaşmış durumda. Yoğun trafik havadan da görüntülendi!

Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri ile birlikte hafta sonları uygulanan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saat 21.00 itibariyle uygulanacak. Geçtiğimiz haftalara kıyasla bu kez kısıtlama dan önce İstanbul’da trafik yoğunluğu erken saatlerde oluştu. İBB’nin trafik yoğunluğu haritası verilerine göre yoğunluk yüzde 69’ye ulaştı. Yoğun trafik havadan da görüntülendi.

Koronavirüs (Covid-9) salgınını önlemini almak için alınan tedbirler kapsamında uygulanan hafta sonu dışarı çıkma kısıtlaması bugün saat 21.00’de uygulanacak. Kısıtlamadan önce kentte trafik yoğunluğu yaşanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin trafik yoğunluk haritası verilerine göre saat 16.30 itibarıyla yoğunluk yüzde 69’ye ulaştı. Geçtiğimiz haftalarda sokağa çıkma kısıtlamasına az saatler kala İstanbul trafiğinde aşırı bir yoğunluk görülmüş zaman zaman yoğunluk yüzde 80’lere kadar çıkmıştı. Diğer yandan yoğun trafik drone ile havadan görüntülendi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.