Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Küçükçekmece’de sokak köpeği kıyıya bağlanıp göle atılarak öldürüldü

Küçükçekmece’de sokak köpeğini kıyıya bağlanıp göle attılar. Sabah saatlerinde Küçükçekmece Gölü kenarında gezintiye çıkan vatandaşlar gölde kıyıya bağlı bir şekilde ölü bir köpek gördüler.

Küçükçekmece’de sokak köpeği kıyıya bağlanıp göle atılarak öldürüldü
13.378 views
03 Şubat 2021 - 0:26

Köpeğin kıyıya bağlanıp göle atılarak öldürüldüğü görülürken, köpeği gölden çıkarmaya çalışan kadın, köpeğin zaman zaman besledikleri köpek olduğunun farkına vardı, kadın ise gördüğü karşısında gözyaşlarına boğuldu. Bir süre uğraşan kadın köpeği gölden çıkaramayınca durumu belediye ekiplerine bildirdi.

Küçükçekmece’de sokak köpeğini kıyıya bağlanıp göle atarak öldürüldü

Sabah saatlerinde Küçükçekmece Gölü kenarında gezintiye çıkan vatandaşların gölde kıyıya bağlı şekilde ölü bir köpek gördü. Köpeğin kıyıya bağlanıp göle atılarak öldürüldüğü gören vatandaş, köpeği gölden çıkarmaya çalışan bir kadın, köpeğin zaman zaman beslediği köpek olduğunu fark etti, gözyaşlarına hakim olamadı. Bir süre uğraşan kadın köpeği gölden çıkaramayınca durumu belediye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Küçükçekmece Belediyesi’ne bağlı ekipler gölde bağlı bir şekilde bulunan köpeği çıkartmak için herekete geçti. Uzun uğraşlar sonunda köpek bulunduğu yerden çıkarıldı. Köpeğin bu halini gören vatandaşlar duruma isyan ederken köpeğe bunu yapan kişi veya kişilerin yakalanmasını istedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.