Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Etiler’de kayıplara karışan Marjan Ahadi ile ilgili yeni gelişme!

İstanbul Etiler’de 4 gün önce kayıplara karışan 30 yaşındaki İran uyruklu Marjan Ahadi ile ilgili yeni bir gelişme oldu. Edinilen son haber bilgisine göre, Marjan Yahyakov’ın bulunduğu belirtildi. 30 yaşındaki Yahyakov’un durumunun iyi olduğu açıklandı. Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi ise kızının birileri tarafından kaçırıldığını öne sürmüştü.

Etiler’de kayıplara karışan Marjan Ahadi ile ilgili yeni gelişme!
1.278 views
16 Şubat 2021 - 0:49

Kızı bulunmadan evvel kızını kaçıranlara seslenen acılı anne, inanmanızı istiyorum ki benim ahım sizi tutacak Hemen kızımı bırakın. Emniyet zaten onların peşinde ve bulacaklar onları” ifadelerini kullanmıştı.

Yaklaşık 1 buçuk yıldır İstanbul’da yaşayan ve emlak işi yapan İran uyruklu Marjan Ahadi (30), 12 Şubat Cuma günü bir anda kayıplara karıştı. öne sürülen iddiaya göre, emlak danışmanı olarak çalıştığı iş yerinden ayrılan Ahadi, Etiler‘de arkadaşının arabasından inerek sevgilisi ile buluşacağını ifade etti. Arabadan indikten sonra sevgilisine mesaj attığı tespit edilen Ahadi’den haber alınamadı. Kayıp olan genç kadının, 1’i kadın 3 kişi tarafından kaçırıldığını öne süren acılı anne Maryam Ahadi, polis ekiplerine kayıp başvurusu yaptı. Konuyla alakalı olarak Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri çalışma başlamıştı. Yapılan çalışma sırasında Marjan’ın kendi başına ailesinin yanına gittiği iddia edildi.

İran uyruklu Marjan Ahadi

GENÇ KADIN BULUNDU!

Edinilen son bilgilere göre, emniyetin çalışmalarının devam ettiği sırada genç kadın evine döndü. Sağlık durumunun iyi olduğu belirlendi. Müjdeli haberi ise İşyeri müdürü sosyal medya hesabından paylaştı. Ahadi’nin müdürü yaptığı paylaşımda; “Arkadaşımız bulunmuştur, sağlığı yerindedir” notunu düştü.

ANNESİNDEN VAHİM İDDİA

Etiler’de 4 gün evvel aniden kaybolan İranlı Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını öne sürmüştü.

İstanbul’da ikamet eden İran uyruklu Marjan Ahadi, 12 Şubat günü Etiler’deki iş yerinden ayrıldıktan sonra ortadan kayboldu. 3 buçuk yıldır İstanbul’da yaşayan ve emlak danışmanlığı işini yapan Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını öne sürdü.

Maryam Ahadi Kızım Cuma günü akşam saat 18.30’dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunur. Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.