Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Antalya’da kumar oynatılan mekana polis baskını

Antalya’da Kumluca ilçesinde yasa dışı kumar oynanan mekana polis baskın yaparak 14 kişiye 59 bin 254 TL para cezası kesti.

Antalya’da kumar oynatılan mekana polis baskını
625 views
19 Şubat 2021 - 19:34

Antalya‘nın Kumluca ilçesi Meydan Mahallesi’nde, kapalı alanda kumar oynadığı tespit edilen 14 kişiye 59 bin 254 TL para cezası kesildi, kumar oynanmasına yer temin eden 3 kişinin hakkında da işlem yapıldı.

SUÇ ÜSTÜ BASKIN

Antalya‘da dün Kumluca ilçesi Meydan Mahallesi Ahmet Ali Ağa Bulvarı üzerinde bulunan bir adreste kumar oynandığı yönünde gelen ihbarın üzerine Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bahsi geçen adrese baskın düzenledi. Yapılan operasyonda, 10 kişinin bir masa etrafına toplanmış halde ve masada oyun kağıtlarıyla bir miktar paranın olduğu gözlemlendi. Gerçekleşen bu olayla ilgili (H.B), (M.U) ve (Ö.K) isimli şahıslara “Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama” suçundan işlem yapıldı.

Antalya'nın Kumluca ilçesinde kumar oynanırken polis baskını

Bunun yanı sıra ikamette bulunan 14 kişi hakkında 1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun 282. Maddesi ve 5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun 34. Maddesine istinaden toplam 59 bin 254 TL idari para cezası kesildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.