Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Tehdit mesajlarıyla şoke oldu! Tacizciyi şikayet e tti

Billie Eilish sürekli evinin etrafında gezen, jestleri ile gönderdiği mesajlarla ölüm tehditleri savuran tacizciye dava açtı.

Tehdit mesajlarıyla şoke oldu! Tacizciyi şikayet e tti
228 views
20 Şubat 2021 - 16:41

Grammy rekortmeni olan Billie Eilish, Los Angeles’taki evine gelerek taciz eden ve tehdit mesajlarıyla kendisini ürperten kişiden davacı oldu. Eilish, evinin karşısındaki bir okulda altı aydır kamp kurduğunu üne sürdüğü John Hearle’a karşı mahkemeden bir uzaklaştırma emri talep etti.

Tehdit mesajlarıyla şoke oldu!

‘BOĞAZINI KESECEĞİM’ HAREKETİ

19 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, John Hearle adlı kişinin kendisini tehdit içeren mektup bombardımanına tuttuğunu, hatta kendisini görünce ‘boğazını kesme’ işareti yaptığını iddia etti.

Eilish, TMZ’nin ulaştığı mahkeme bilgilerine göre, Hearle’den tüyler ürpertici şu notu aldığını öne sürdü;

“İstediğin şey benim için ölmek değilse istediğini elde edemezsin. Yakında suların yükseleceğini bileceksin ve öleceksin.”

Şarkıcı diğer yandan Hearle tarafından, evine girip çıkarken izlendiğini, bu esnada sözlü ya da jestlerle tacize uğradığını belirtti. Hearle adlı tacizcinin orada olduğunu bildiği için evine her girişinde kaygılandığını dile getiren ünlü şarkıcı, kendisinin ve ailesinin güvenliğinden endişe ettiğini söyledi. Eilish, mahkemeden, tacizcinin, evine ve ailesine yaklaşmasını önleyecek bir karar talep etti.

The Blast’ın elde ettiği mahkeme bilgilerine Eilish,

“Tekrarlanan tacizlerden dolayı evimde ve kişisel alanımdaki huzur ve sükunet hissimi kaybettim. Bu da duygusal yaralanmaya neden oldu”

ifadesini kullandı.

Eilish’ın iddiasına göre tacizler ağustos ayından bu yana devam ediyor. Daily Mail’inaktardığı haberinde, emniyet güçlerinin konuyu araştırdığı ancak herhangi bir tutuklama yapılmadığı bildirildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.