Üsküdar- Üsküdar'a Dair

İstanbul’da kadınların etek altı görüntülerini çeken sapık yakalandı

İstanbul’da Beşiktaş ilçesindeki bir mağazada, kadınların etek altını çektiği görüntüler ortaya çıkan sapık yakalandı. Yakalanan sapık ise görüntüleri ‘eşimin doğum günü olması sebebiyle ona göstermek için çektim’ şeklinde kendini savundu.

İstanbul’da kadınların etek altı görüntülerini çeken sapık yakalandı
1.340 views
21 Şubat 2021 - 14:58

İstanbul‘da kadınların sık ziyaret ettiği butik mağazaların da çok sayıda bulunduğu bölgede onlarca kadının etek altı görüntüsünü çeken sapık yakalandı.

Olayın ortaya çıkmasının ardından savcılık, genç adamın kadınlara yönelik bu hareketiyle sadece özel hayatlarını ihlal etmediğini aynı zamanda kadınları taciz ettiğini öne sürerek, emsal niteliğinde bir dava açtı. Şahsın savunması ise ‘yok artık’ dedirtirken emsal olması beklenen son dakika kararıyla ilgili de önemli bilgiler geldi.

İstanbul'da

33 yaşında olan S.A. isimli sapık, İstanbul Beşiktaş’ta mağazalara girip alışveriş yapmak için ürünlere bakıyormuş gibi görünüp kamerasını açtığı cep telefonu ile mağazalardaki kadınların etek altlarının görüntülerini videoya çektiği tespit edildi. Mağaza çalışanın dikkati sayesinde yakalanan genç adamın özellikle mağazadaki etek giymiş kadınların yanına yaklaşarak eteklerinin altından görüntülerini çektiği belirlendi.

İstanbul'da

İSTANBUL’DA Kİ OLAYDA YOK ARTIK DEDİRTEN SAVUNMA

Suçüstü yakalanan sapık ise “eşimin doğum günüydü, amacım hediyelerin fotoğrafını eşime göndermekti” diyerek kendini savundu.

5 yıla kadar hapsi istenen sapık, önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.