Üsküdar- Üsküdar'a Dair

Yabancı plakalı TIR Üsküdar’da bir sokakta sıkışıp kaldı

Yabancı plakalı TIR Mimar Sinan Mahallesi Eski Keresteciler Sokağa giren ve sürücüsünün ismi bilinmeyen Sırbistan plakalı TIR, manevra yaptığı yerde sıkışıp kaldı. TIR’ın çıkarılması için haln çaba sarfediliyor.

Yabancı plakalı TIR Üsküdar’da bir sokakta sıkışıp kaldı
340 views
03 Mart 2021 - 23:23

Yabancı plakalı TIR, Navigasyonu takip ederek ara sokağa girdi, TIR’ın dorsesinin sokakta sıkışması sonucu mahsur kaldı. Yaşanan olayda olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ve belediye ekiplerine bildirdi.

Yabancı plakalı TIR Üsküdar’da bir sokakta sıkışıp kaldı

Yapılan ihbar üzerine adrese gelen polis ekipleri sokağı kapatarak güvenlik şeridi çekerken, belediye ekipleri ise sıkışan TIR’a müdahalede bulundu. Belediye ekipleri ilk olarak kupa kısmını kurtarırken daha sonra uzun süren çalışmalar neticesinde sokakta sıkışan dorse kısmını da kurtarmak için çalışmalara hız verildi.

Diğer yandan TIR’ın sokağa girdiği esnada dükkanların tabelalarına çarpması sonucu ufak çapta maddi hasarlar meydana geldi.

TIR’ı gören çevre esnafından Fahrettin Ayaz, “TIR sokağa girip mesafeyi ayarlayamayınca burada sıkışıp, kaldı. İtfaiye ekipleri geldi. Kısa sürede kurtarmalarını bekliyoruz. Normalde bu tırın otobanda gitmesi gerekir. Sürücüyü herhalde bilgilendirmemişler. Navigasyona bakarak girmiş ama biraz da görmek lazım” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.